شناسنامه (Certificate) محصولات

آهن آلات معتبر، شناسنامه دارند...

CERTIFICATE محصول چیست؟

با توجه به پیشرفت‌های فناوری، بهبود تاکتیک‌های بازاریابی و روش‌های تجاری راحت‌تر، در دسترس بودن محصولات ارزان‌قیمت رو به افزایش است. این کالاهای سریع به بازار معمولاً پرفروش‌ترین هستند، اما آیا مطمئن هستید که اقلام ایمن و قابل اعتماد دریافت می‌کنید؟ اینجاست که گواهینامه های سازنده لوله های فولادی وارد می شود. برای دانستن بیشتر به خواندن ادامه دهید.

تولید لوله های فولادی یک فرآیند کامل و دقیق است. هر محصول با دقت از مراحل متعددی عبور می کند تا در اندازه و ضخامت دلخواه شما شکل بگیرد. برای تقویت آنها، روشی به نام گالوانیزه برای محافظت از فلز در برابر خوردگی انجام می شود. از آماده سازی فلز، پیش غوطه وری، فاز غوطه وری، پس غوطه وری، سیستم هواکش و در نهایت سیستم دمش بخار در نهایت انجام می شود.

این به شما چه میگوید؟ به این معنی که اگر مرحله ای نادیده گرفته شود یا بدون مراقبت انجام شود، محصول به دست آمده تحت تأثیر قرار می گیرد. گرمایش ناهموار می تواند منجر به نقص هایی شود که ممکن است به راحتی قابل مشاهده باشند یا نشوند. همه چیز در طول فرآیند تولید شروع می شود.

خوشبختانه ISO 9001:2015 از TUV Rheinland شناخته شده ترین گواهینامه برای تضمین یک سیستم مدیریت درجه یک است. این یک فرآیند تولید ایمن و مناسب را تضمین می کند، جایی که می توانید کیفیت محصول بالاتری را انتظار داشته باشید.

تضمین ارزش برای پول شما

با تمام محصولات ارزان قیمت موجود در بازار، مصرف کننده آگاه که تحقیقات خود را انجام می دهد از این مزیت برخوردار خواهد بود. همه کالاها یکسان نیستند، به همین دلیل گواهینامه باید راهنمای شما در خرید لوله های فولادی مناسب باشد.

این بدان معناست که اگر محصولی بیش از حد خوب باشد که ارزان هم باشد، احتمال تقلبی بودن آن زیاد است. اینها ممکن است در ابتدا خوب به نظر برسند، اما بعداً در آینده متوجه خواهید شد که مستعد ترک، خراش و خوردگی است. برای به دست آوردن بهترین ارزش برای پول خود، فقط با موسسات معتبر دارای کالاهای تایید شده معامله کنید.

به این ترتیب نیازی نیست خودتان کیفیت محصول را بررسی کنید. از آنجایی که این گواهی‌دهنده‌های شخص ثالث همه از سازمان‌های مجاز می‌آیند، می‌توانید خیالتان راحت باشد که لوله های دستگاه  شما ایمن هستند.

گواهینامه های سازنده لوله های فولادی مهم هستند زیرا تضمین می کنند که محصولات و خدمات با استفاده از استانداردهای با کیفیت بالا تست های دقیقی را پشت سر گذاشته اند . با این علامت برتری، مصرف کنندگان هنگام خرید آرامش خاطر خواهند داشت.

مشاوره رایگان

با ما در ارتباط باشید

مشتریان ما